július 27, 2015 Hírek Nincs hozzászólás

Óvodánknak és iskolánknak is egyik fő feladata a környezetvédelemre, közvetlen környezetünk megismerésére, megszerettetésére való nevelés. Ebben a szellemben kezdtünk táboroztatni kb. 20 éve. Akkor még Megyaszóra jártunk két kazincbarcikai óvodával együtt.  Tíz éve táborhelyet változtattunk és azóta az Aggteleki Nemzeti Park területén fekvő Jósvafőre járunk minden évben.

Az elhelyezés a régi parókia épületében történik, mely összkomfortos és hatalmas udvara van. (A festői környezetről nem is beszélve.) A gyerekek napi háromszori étkezésben részesültek a Jósva étteremben, a tízórait és uzsonnát pedig mi biztosítottuk nekik.

Az idei volt az első alkalom, hogy kimondottan a mi intézményeink gyermekeit vittük, és ezt így is szeretnénk folytatni.

Bővebben

Written by admin.alacska